جمعه ٠٨ مهر ١٤٠١ - 
 
منو اصلی
تقویم
جمعه ٠٨ مهر ١٤٠١
 
 

  • تنزیل یک پروژه‌ی بین‌المللی قرآنی است که با هدف فراهم‌سازی نسخه‌ای دقیق از قرآن کریم ایجاد گردیده است. این نسخه الکترونیکی مجموعه کاملی از قرائت ها، ترجمه ها، تفسیر ها و انواع جستجو در متن قران یا ترجمه را بر حسب واژه یا ریشه بصورت فوق العاده زیبا فراهم کرده است لینک  لینک دوم (فارسی)

 

  • مدت زمانی که انسان ها در دنیا هستند کمتر از یک روز است. ولی چون ما به علت محبوس شدن در تن خود بیشتر از بعد سوم را درک نمی کنیم آن را طولانی و حدود 70 تا 90 سال تصور می کنیم. در حالیکه وقتی از محدودیت تن رها شده و در بعد چهارم قرار (جایگاه اصلی) بگیریم متوجه می شویم که کمتر از یک روز در دنیا بودیم. در این دنیا نیز با یک تمرکز می توانیم همه سال های عمر خود را از کودکی تا کنون در چند ثانیه اسکن کنیم. برای بررسی، تدبر وتفکر: وارد سایت شده لبث را در  root  جستجو کنید. یا اینجا نتایج مرتبط را مشاهده کنید.
  • کلام خداوند متعال مشتمل بر عبارات، اشارات، لطایف و حقایق است. قرائت، تجوید، صوت، لحن و حفظ و فهم معنی آیات همه از جنس عبارات است. سالک الی الله باید توجه داشته باشد که همه اینها مقدمه است و باید سریع از عبارات عبور کرده و به طرف حقایق سیر نماید. انتشار ترجمه و توضیح قران نیز در راستای درک عبارات است و هر کس بنا به اقتضای ظرفیت و تلاش خود باید اشارات و لطائف را درک نماید.
  • وَإِذْ أَخَذَ رَبُّكَ مِن بَنِي آدَمَ مِن ظُهُورِهِمْ ذُرِّيَّتَهُمْ وَأَشْهَدَهُمْ عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ أَلَسْتُ بِرَبِّكُمْ ۖ قَالُوا بَلَىٰ ۛ شَهِدْنَا ۛ أَن تَقُولُوا يَوْمَ الْقِيَامَةِ إِنَّا كُنَّا عَنْ هَـٰذَا غَافِلِينَ ﴿اعراف ١٧٢﴾امتیازدهی
 
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 12130
 بازدید امروز : 94
 کل بازدید : 1846926
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 2.99
ذکر وابستگی در مقالات فارسی:
مرکز تحقیقات عوامل اجتماعی موثر بر سلامت، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، تهران، ایران
 
Affilation: .
Social Determinants of Health Research Center, Shahid Beheshti University of Medical Sciences, Tehran, Iran.

آدرس: تهران - ولنجک خیابان کودکیار، دانشکده

پزشکی، گروه پزشکی اجتماعی

تلفن: 2567 2387 021

مرکز تحقیقات 0980 2222 021

Email: a.kolahi@sbmu.ac.ir

 

© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.